KARIERA

Dołącz do nas już dzisiaj!

WARTOŚĆ TWORZĄ LUDZIE

Nie ma dobrej firmy bez dobrych pracowników. Dlatego do naszego zespołu szukamy najlepszych specjalistów oraz tych, którzy chcą się rozwijać i uczyć. Cenimy sobie otwartość, pomysłowość i profesjonalizm. Chcesz do nas dołączyć? Zobacz jakie mamy aktualne oferty pracy. Nawet jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, a czujesz, że masz do zaoferowania coś wyjątkowego, po prostu prześlij do nas swoje CV lub wypełnij ankietę umiejętności. Na pewno skontaktujemy się z Tobą.

O OANDS MÓWIĄ

Agnieszka Brzezina
Dyrektor Sektora Administracji Publicznej
Profesjonalny zespół, do którego dołączyłam, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz wsparcie przełożonych powoduje, że realizowane projekty przynoszą zadowolenie naszym Klientom a nam ogromną satysfakcję.

NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEGO CIĘ OGŁOSZENIA? PRZEŚLIJ SWOJE CV

Pozwól nam się poznać!

Wyrażam zgodę na posiadanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych przez Oands Sp. z o. o, z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Żwirki i Wigury 8-12 dla celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnianie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z Oands Sp. z o. o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługują mi prawa do zmiany, dostępu i ochrony moich danych osobowych.

ANKIETA