POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Ponad 20-letnie istnienie firmy na rynku to efekt pracy i pasji wielu ludzi. W tym czasie osiągnęliśmy znaczący rozwój i wzrost obrotów firmy. Zyskaliśmy też zaufanie naszych partnerów biznesowych i uznanie w postaci nagród i wyróżnień.

 • Założenie O&S

  02/1992

  Nasza historia zaczyna się w 1992 roku. Wówczas działaliśmy jako spółka cywilna. Dziewięć lat później O&S Computer-Soft przekształcił się w spółkę komandytową, a od 2004 roku prowadzi działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podstawowym założeniem, które sukcesywnie realizujemy od ponad 20 lat, jest budowanie marki będącej symbolem wysokiej jakości usług IT. Osiągamy go poprzez ciągły rozwój organizacyjny firmy, doskonalenie procedur obsługi klienta i poszerzanie zakresu naszych kompetencji.

 • „Kruszec Biznesu”

  08/2002

  Oddział Śląski O&S Computer-Soft otrzymał wyróżnienie w kategorii Firma w finale konkursu o statuetkę „Kruszec Biznesu”. Nagroda przyznawana jest corocznie przez Izbę Przemysłowo-Handlową najlepszym firmom regionu.

 • Akredytacja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

  11/2004

  Akredytacja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), jest wyróżnieniem oraz docenieniem profesjonalnej jakości usług oferowanych przez firmę O&S Computer-Soft.

 • Wyróżnienie w konkursie "Polski Produkt Przyszłości" pod patronatem Agencji Techniki i Technologii za System Obsługi Abonenta SOA Arctus

  12/2004

  Wyróżnienie w konkursie Produkt Przyszłości, za System Obsługi Abonenta SOA - Arctus, udawadnia że O&S Computer-Soft wiedzie prym w dziedzinie nowoczesnego oprogramowania.

 • Certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009

  04/2005

  O&S Computer-Soft przeszedł pozytywną recertyfikację Systemu Zarządzania Jakością. Audyt recertyfikacyjny poświadczył zgodność funkcjonującego w organizacji systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2009. Niniejszy certyfikat potwierdza nieustanne dążenie firmy do podnoszenia standardu obsługi Klientów oraz dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług.

 • Dwukrotna nominacja do Kapituły Fundacji 'TERAZ POLSKA' za System Obsługi Abonenta SOA - Arctus oraz System Utrzymania Sieci Abonenckiej SUSA - Arctus

  05/2005

  Aż dwukrotna nominacja do Kapituły Fundacji "TERAZ POLSKA", za System Obsługi Abonenta SOA - Arctus oraz System Utrzymania Sieci Abonenckiej SUSA - Arctus, wyraźnie uwidaczniają jak nowoczesnymi i kompletnymi są produkty O&S Computer-Soft.

 • Honorowa Złota Odznaka

  08/2008

  Kapituła Honorowej Złotej Odznaki za działalność na rzecz rozwoju Samorządu Gospodarczego.

 • Wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu

  01/2011

  O&S zajął 45 miejsce wśród 3779 sklasyfikowanych firm, w corocznym ogólnopolskim rankingu najbardziej dynamicznych Małych i Średnich Firm - Gazele Biznesu - prowadzonym przez redakcję dziennika PULS BIZNESU.

 • O&S Sokół Radzionków

  06/2011

  O&S Computer-Soft jest sponsorem klubu Siatkarskiego, dzięki współpracy możliwy był rozwój klubu. Jednym z naszych wspólnych sukcesów było utworzenie grupy młodziczek, które w tym sezonie przygotowywały się do przyszłorocznych rozgrywek ligowych.

 • Klub Sportowy Górnik Wałbrzych

  07/2011

  W zmaganiach o Puchar Polski wzięła udział sponsorowana przez O&S Computer-Soft drużyna KS Górnika PWSZ Wałbrzych. Dzięki wsparciu Firmy możliwe jest funkcjonowanie klubu w rozgrywkach.

WIZJA - MISJA

Computer-Soft jest firmą funkcjonującą w oparciu o nieustanny rozwój organizacji i jej produktów, zapewniającą kontrahentom dostarczanie rozwiązań idealnie dostosowanych do ich potrzeb, stwarzająca warunki do rozwoju pracowników oraz pozytywnie oddziaływująca na środowisko w którym funkcjonuje.


Mierzyć - znaczy wiedzieć


Motto, które definiuje wizję naszego działania to słowa Lorda Kelvina: Mierzyć- znaczy wiedzieć, jeśli nie możesz czegoś zmierzyć, nie możesz tego ulepszyć. Ta idea przyświeca nam każdego dnia i pozwala tworzyć coraz doskonalsze rozwiązania technologiczne oparte na wiedzy i doświadczeniu.

Łączymy wiedzę ekspercką i zasoby organizacyjne,w sposób umożliwiający zrealizowanie zamierzeń strategicznych. Wykorzystujemy do tego dopasowany model zarządzania oraz system kontroli jakości i kosztów. Nasze kluczowe kompetencje pozwalają nam budować przewagę konkurencyjną i oferować naszym klientom rozwiązania oparte o innowacje organizacyjne (procesowe) oraz technologiczne, zawsze wysokiej jakości.