KARIERA

Dołącz do nas już dzisiaj!

WARTOŚĆ TWORZĄ LUDZIE

Nie ma dobrej firmy bez dobrych pracowników. Dlatego do naszego zespołu szukamy najlepszych specjalistów oraz tych, którzy chcą się rozwijać i uczyć. Cenimy sobie otwartość, pomysłowość i profesjonalizm. Chcesz do nas dołączyć? Zobacz jakie mamy aktualne oferty pracy. Nawet jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, a czujesz, że masz do zaoferowania coś wyjątkowego, po prostu prześlij do nas swoje CV lub wypełnij ankietę umiejętności. Na pewno skontaktujemy się z Tobą.

O OANDS MÓWIĄ

Agnieszka Brzezina
Dyrektor Sektora Administracji Publicznej
Profesjonalny zespół, do którego dołączyłam, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz wsparcie przełożonych powoduje, że realizowane projekty przynoszą zadowolenie naszym Klientom a nam ogromną satysfakcję.
Aleksandra Markowska
Asystent Księgowości
Praca w O&S to dla mnie nieustany rozwój zawodowy. To właśnie tutaj mam możliwość na poszerzanie zakresu swojej wiedzy, którą mogę pozyskiwać od specjalistów.

NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEGO CIĘ OGŁOSZENIA? PRZEŚLIJ SWOJE CV

Pozwól nam się poznać!

Wyrażam zgodę na posiadanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych przez Oands Sp. z o. o, z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Żwirki i Wigury 8-12 dla celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnianie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z Oands Sp. z o. o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługują mi prawa do zmiany, dostępu i ochrony moich danych osobowych.

ANKIETA